Ak Vás ponuka spoločnosti EKOM zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou na adresu spoločnosti na oddelenie ľudských zdrojov alebo e-mailom na adresu personal@ekom.sk.


Voľné pracovné miesta

Samostatný pracovník pre prácu so simulačnými sw - strojár

11.03.2019

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:

Priemyselná 5031/18, 921 01  Piešťany

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.300,- Euro

Termín nástupu:

Ihneď / Dohodou

Druh pracovného pomeru:

Plný úväzok


Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Slovenská spoločnosť pôsobiaca na domácom i zahraničnom trhu viac ako 25 rokov hľadá pracovníka s technickým zameraním v odbore pracovník pre prácu so simulačnými sw – strojár, ktorí chce rozvíjať svoje znalosti a schopnosti. Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobného rastu a ďalšieho vzdelávania v odbore.
Pozícia je vhodná aj pre absolventov VŠ. Prax v oblasti používania simulačných programov pri návrhu strojárskych výrobkov je výhodou.

Náplň práce:

  • návrh konceptu výrobku, funkčných častí, filozofia činnosti
  • návrh výrobku v súlade s požiadavkami technických noriem
  • spracovanie zadania pre skúšky výrobku a spolupráca pri jeho skúškach a overovaní
  • spracovanie dokumentov manažérstva rizika pre oblasť zdravotníckej techniky
  • využívanie sw pri simulačných pevnostných analýzach a simulovaní prúdenia plynov
  • spracovanie správy o výsledkoch simulácie a návrhy na úpravy riešenia produktu
  • vedenie agendy k úlohe 


  Požiadavky na zamestnanca

   • znalosť používania sw Simulation CFD Motion alebo pod., pre simuláciu prúdenia plynov vo výrobku pre predvídanie jeho výkonu, optimalizovať návrh a overiť produkt a jeho správanie ešte pred jeho výrobou
   • znalosť používania sw Simulation Mechanical alebo pod. pre simuláciu pevnosti mechanických častí výrobku pre predvídanie jeho výkonu, optimalizovať návrh a overiť produkt a jeho správanie ešte pred jeho výrobou
   • znalosť práce so sw 3D CAD CREO, (Windchill)
   • znalosť technických noriem pre oblasť strojových výrobkov
   • znalosť európskej legislatívy pre oblasť zdravotníckych pomôcok a strojových výrobkov


   Požadované vzdelanie

   • Vysokoškolské II. stupňa
    Zameranie, odbor - konštruktérsky smer/ strojár


   Jazykové znalosti:

    • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)


    Ostatné znalosti:

    • Pro/ENGINEER - pokročilý
    • Vodičský preukaz B


    Požadovaná prax

    • 2 roky


    Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

    • komunikatívnosť a organizačné schopnosti, schopnosť pracovať pri zvýšenej záťaži, schopnosť rozhodovať, samostatnosť a spoľahlivosť pri práci, logické myslenie, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme, analytické myslenie


    Iné výhody

    Ponúkame:

     • stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
     • práca v tíme s kvalifikovanými a skúsenými odborníkmi
     • program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast


     Adresa spoločnosti
     EKOM spol. s r. o.
     Priemyselná 5031/18
     921 01  Piešťany
     www.ekom.sk

     Kontakt:
     Tel.: 033 – 79 67 263/241
     E-mail: personal(at)ekom.sk     Späť

     Ak Vás ponuka spoločnosti EKOM zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou na adresu spoločnosti na oddelenie ľudských zdrojov alebo e-mailom na adresu personal@ekom.sk.

     Uchádzači o zamestnanie, ktorí majú záujem byť evidovaní v databáze, priložia k svojej žiadosti o zamestnanie a profesijnému životopisu  svoj písomný „Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov“ zákona č. 18/2018 Z. z., ktoré boli získané na účel výberového konania.
     Tento sa udeľuje aj na účel prípadného opakovaného oslovenia s pracovnou ponukou v spoločnosti EKOM spol. s r. o., a to na dobu 12 mesiacov, je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.
     Osobné údaje, ktoré budú uviedené v žiadosti o prijatie do zamestnania, nie sú zverejňované a sprístupnené sú len oprávneným osobám.  Spracúvané sú v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov pre účely evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov. Po uplynutí tejto doby bude Vaša žiadosť skartovaná. Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.

     Ako prebieha výberové konanie

     Po obdržaní Vašej žiadosti a životopisu si preštudujeme Váš profil a porovnáme ho s požiadavkami na Vami vybranú pozíciu a taktiež so životopismi ostatných uchádzačov.
     Ak budú iní kandidáti lepšie vyhovovať požiadavkám na vypísanú pozíciu, tak si Vaše materiály ponecháme po dobu 12 mesiacov pre prípadné ďalšie kolo náboru. Osobné údaje uchádzačov  pokladáme za dôverné a podľa toho s nimi zaobchádzame. Žiaľ, vzhľadom na kapacitné podmienky, nie sme schopní nepozvaným kandidátom poskytnúť spätnú väzbu.
     Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, kontaktujeme Vás telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie. V prípade, ak sa nemôžete dostaviť na dohodnutý pohovor, tak nás vopred informujte.
     Pokiaľ neuspejete, odovzdávame Vám spätnú väzbu a ponechávame si Vaše materiály v databáze pre ďalšiu vhodnú pozíciu, s ktorou Vás oslovíme.

     Produktové menu