Predstavujeme nový dizajn našej web stránky. Beta verzia dostupná TU.

Voľné pracovné miesta

Samostatný konštruktér / konštruktér – elektro

01.03.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:

Priemyselná 5031/18, 921 01  Piešťany

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.100,- Euro

Termín nástupu:

Ihneď / Dohodou

Druh pracovného pomeru:

Plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Slovenská spoločnosť pôsobiaca na domácom i zahraničnom trhu viac ako 25 rokov hľadá konštruktérov s technickým zameraním v odbore elektro, ktorí chcú rozvíjať svoje konštruktérske cítenie a schopnosti. Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobného rastu a ďalšieho vzdelávania v odbore.
Pozícia je vhodná aj pre absolventov VŠ.
Prax v oblasti konštrukcie elektrických zariadení je výhodou.

Náplň práce:

      • návrh elektrických časti výrobku, optimalizácia vzhľadom k zaťaženiu, návrh obvodov s PLC
      • návrh výrobku v súlade s požiadavkami technických noriem
      • spracovanie zadania pre skúšky výrobku a spolupráca pri jeho skúškach a overovaní
      • spracovanie výkresovej a písomnej dokumentácie výrobku
      • spracovanie dokumentov manažérstva rizika pre oblasť zdravotníckej techniky
      • vedenie agendy k úlohe

      Požiadavky na zamestnanca

          • znalosť sw AUTOCAD, Windchill
          • znalosť technických noriem a európskej legislatívy pre oblasť zdravotníckych pomôcok a oblasť strojových výrobkov
          • platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika §22 v zmysle vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z. z.

          Požadované vzdelanie

          • vysokoškolské II. stupňa
            Zameranie, odbor - konštruktérsky smer / elektro / automatizačná technika

          Jazykové znalosti

          • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

          Ostatné znalosti

          • Vodičský preukaz B

          Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

          • komunikatívnosť a organizačné schopnosti, schopnosť pracovať pri zvýšenej záťaži, schopnosť rozhodovať, samostatnosť a spoľahlivosť pri práci, logické myslenie, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme, analytické myslenie

          Iné výhody

          Ponúkame:

              • stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
              • práca v tíme s kvalifikovanými a skúsenými odborníkmi
              • program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

              Adresa spoločnosti
              EKOM spol. s r. o.
              Priemyselná 5031/18
              921 01  Piešťany
              www.ekom.sk

              Kontaktná osoba
              Ing. Andrea Urdová
              Tel.: 033 – 79 67 241
              E-mail: personal@ekom.sk

              Produktové menu