Voľné pracovné miesta

Konštruktér / samostatný konštruktér elektro

01.12.2017

Informácie o pracovnom mieste

 Miesto práce:

Priemyselná 5031/18, 921 01  Piešťany

 Ponúkaný plat (brutto):

dohodou

 Termín nástupu:

dohodou

 Druh pracovného pomeru:

Plný úväzok

Slovenská spoločnosť pôsobiaca na domácom i zahraničnom trhu viac ako 20 rokov hľadá konštruktérov, ktorí chcú rozvíjať svoje konštruktérske cítenie a schopnosti. Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobného rastu a ďalšieho vzdelávania v odbore. Pozícia konštruktér / samostatný konštruktér je vhodná aj pre absolventov VŠ s technickým zameraním v odbore elektro.

Náplň práce

    • návrh elektro časti výrobku, optimalizácia zaťaženia obvodov a komponentov
    • posúdenie výrobku v súlade s požiadavkami technických noriem
    • spolupráca pri skúškach a overovaní výrobkov
    • spracovanie výkresovej a písomnej dokumentácie výrobku
    • spracovanie dokumentov manažérstva rizika
    • vedenie agendy k úlohe
    • požaduje sa znalosť SW Windchill

    Požiadavky na zamestnanca

      • anglický jazyk - mierne pokročilý
      • vodičský preukaz B

      Počítačové znalosti

      • Microsoft Windows - pokročilý
      • AutoCAD - pokročilý

      Požadované vzdelanie

      • vysokoškolské II. stupňa

      Zameranie, odbor

      • konštruktérsky smer, elektroenergetika

      Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

      • zodpovednosť, samostatnosť, tvorivosť, práca v tíme, ochota ďalej sa vzdelávať

      Iné výhody

      Ponúkame:

          • stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
          • práca v tíme s kvalifikovanými a skúsenými odborníkmi
          • program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast
          • zaujímavý sociálny program

          Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.
          Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 28. 2. 2018.

          Adresa spoločnosti

          EKOM spol. s r. o.
          Priemyselná 5031/18
          921 01  Piešťany
          www.ekom.sk

          Kontaktná osoba
          Ing. Andrea Urdová
          Tel.: 033 – 79 67 241
          E-mail: personal@ekom.sk

          Ak Vás ponuka spoločnosti EKOM zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou na adresu spoločnosti na oddelenie ľudských zdrojov alebo e-mailom na adresu personal(at)ekom.sk.

          Uchádzači o zamestnanie, ktorí majú záujem byť evidovaní v databáze, priložia k svojej žiadosti o zamestnanie a profesijnému životopisu  svoj písomný „Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov“ zákona č. 18/2018 Z. z., ktoré boli získané na účel výberového konania.
          Tento sa udeľuje aj na účel prípadného opakovaného oslovenia s pracovnou ponukou v spoločnosti EKOM spol. s r. o., a to na dobu 12 mesiacov, je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.
          Osobné údaje, ktoré budú uviedené v žiadosti o prijatie do zamestnania, nie sú zverejňované a sprístupnené sú len oprávneným osobám.  Spracúvané sú v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov pre účely evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov. Po uplynutí tejto doby bude Vaša žiadosť skartovaná. Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.

          Ako prebieha výberové konanie

          Po obdržaní Vašej žiadosti a životopisu si preštudujeme Váš profil a porovnáme ho s požiadavkami na Vami vybranú pozíciu a taktiež so životopismi ostatných uchádzačov.
          Ak budú iní kandidáti lepšie vyhovovať požiadavkám na vypísanú pozíciu, tak si Vaše materiály ponecháme po dobu 12 mesiacov pre prípadné ďalšie kolo náboru. Osobné údaje uchádzačov  pokladáme za dôverné a podľa toho s nimi zaobchádzame. Žiaľ, vzhľadom na kapacitné podmienky, nie sme schopní nepozvaným kandidátom poskytnúť spätnú väzbu.
          Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, kontaktujeme Vás telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie. V prípade, ak sa nemôžete dostaviť na dohodnutý pohovor, tak nás vopred informujte.
          Pokiaľ neuspejete, odovzdávame Vám spätnú väzbu a ponechávame si Vaše materiály v databáze pre ďalšiu vhodnú pozíciu, s ktorou Vás oslovíme.

          Produktové menu