Voľné pracovné miesta

Konštruktér/ Samostatný konštruktér

01.12.2017

Informácie o pracovnom mieste

 Miesto práce:

Priemyselná 5031/18, 921 01  Piešťany

 Ponúkaný plat (brutto):

dohodou

 Termín nástupu:

dohodou

 Druh pracovného pomeru:

Plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Rýdzo slovenská spoločnosť pôsobiaca na domácom i zahraničnom trhu viac ako 20 rokov hľadá konštruktérov, ktorí chcú rozvíjať svoje konštruktérske cítenie a schopnosti. Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobného rastu a ďalšieho vzdelávania v odbore. Pozícia konštruktér / samostatný konštruktér je vhodná aj pre absolventov VŠ / SŠ s technickým zameraním v odbore konštruktér – strojár.

Náplň práce

 • navrhovanie a spracovávanie konštrukčných riešení v 3D CAD systémoch
 • tvorba výkresovej dokumentácie
 • spracovanie dokumentov manažmentu rizika
 • využívanie technických noriem pri návrhu výrobku
 • spracovanie správ o priebehu riešenia úlohy a ich obhajoba


Požiadavky na zamestnanca

  • Nutná znalosť ANGLICKÉHO jazyka slovom aj písmom (stupeň pokročilý).
   Znalosť ruského, ako aj iných jazykov, je vítaná.
  • Vodičský preukaz B


  Požadované vzdelanie

  • Vysokoškolské I. alebo II. stupňa


  Zameranie, odbor

  • Technické (strojárske - výhodou) / Ekonomické


  Požadovaná prax na pozícii/v oblasti

  • min. 3 roky

  Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • Aktívna a dynamická osobnosť. Vhodné komunikačné a argumentačné zručnosti, trpezlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť.


  Iné výhody

  Ponúkame:

   • stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
   • práca v tíme s kvalifikovanými a skúsenými odborníkmi
   • možnosť ďalšieho odborného vzdelávania a kariérneho postupu,
   • zaujímavý sociálny program

    

   Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.
   Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 28. 2. 2018.


   Adresa spoločnosti

   EKOM spol. s r. o.
   Priemyselná 5031/18
   921 01  Piešťany
   www.ekom.sk

   Kontaktná osoba
   Ing. Andrea Urdová
   Tel.: 033 – 79 67 241
   E-mail: personal@ekom.sk   Späť

   Ak Vás ponuka spoločnosti EKOM zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou na adresu spoločnosti na oddelenie ľudských zdrojov alebo e-mailom na adresu personal(at)ekom.sk.

   Uchádzači o zamestnanie, ktorí majú záujem byť evidovaní v databáze, priložia k svojej žiadosti o zamestnanie a profesijnému životopisu  svoj písomný „Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov“ zákona č. 18/2018 Z. z., ktoré boli získané na účel výberového konania.
   Tento sa udeľuje aj na účel prípadného opakovaného oslovenia s pracovnou ponukou v spoločnosti EKOM spol. s r. o., a to na dobu 12 mesiacov, je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.
   Osobné údaje, ktoré budú uviedené v žiadosti o prijatie do zamestnania, nie sú zverejňované a sprístupnené sú len oprávneným osobám.  Spracúvané sú v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov pre účely evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov. Po uplynutí tejto doby bude Vaša žiadosť skartovaná. Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.

   Ako prebieha výberové konanie

   Po obdržaní Vašej žiadosti a životopisu si preštudujeme Váš profil a porovnáme ho s požiadavkami na Vami vybranú pozíciu a taktiež so životopismi ostatných uchádzačov.
   Ak budú iní kandidáti lepšie vyhovovať požiadavkám na vypísanú pozíciu, tak si Vaše materiály ponecháme po dobu 12 mesiacov pre prípadné ďalšie kolo náboru. Osobné údaje uchádzačov  pokladáme za dôverné a podľa toho s nimi zaobchádzame. Žiaľ, vzhľadom na kapacitné podmienky, nie sme schopní nepozvaným kandidátom poskytnúť spätnú väzbu.
   Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, kontaktujeme Vás telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie. V prípade, ak sa nemôžete dostaviť na dohodnutý pohovor, tak nás vopred informujte.
   Pokiaľ neuspejete, odovzdávame Vám spätnú väzbu a ponechávame si Vaše materiály v databáze pre ďalšiu vhodnú pozíciu, s ktorou Vás oslovíme.

   Produktové menu