Voľné pracovné miesta

Inžinier riadenia zhody vývoja ZP

21.03.2017

Informácie o pracovnom mieste

 Miesto práce:

Priemyselná 5031/18, 921 01  Piešťany

 Ponúkaný plat (brutto):

dohodou

 Termín nástupu:

dohodou/ ihneď

 Druh pracovného pomeru:

Plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Riadenie procesov návrhu výrobkov (konštrukcie, technológie, výroby)  vo vzťahu k legislatívnym požiadavkám.
    • Preskúmavanie a riadenie procesov po uvedení ZP (Zdravotníckej pomôcky) na trh.
    • Riadenie, koordinácia a správa (administrácia) dokumentácie ZP a dát pre preukazovanie zhody s legislatívou.
    • Monitorovanie a interpretácia legislatívnych požiadaviek pre preukazovanie zhody ZP.
    • Preskúmanie súladu dokumentácie v každej etape návrhu ZP pre zhodu s legislatívou.
    • Sledovanie a riadenie súladu dokumentácie pre zhodu počas životného cyklu ZP.
    • Zodpovednosť za pravidelne spracovanie dokumentácie PMS, PMCF.
    • Navrhuje, metodicky vedie tím RM a participuje na procesoch riadenia rizík.
    • Preskúmava dokumentáciu oddelenia kvality vo všetkých fázach návrhu výrobkov.
    • Riadi a dokumentuje riešenie problémov s kvality výrobkov vo fázach návrhu ZP.
    • Spracovanie príslušných analýz a prieskumov.
    • Sledovanie dodržiavania zásad kvality na pridelených projektoch.
    • Riadi a monitoruje projektovú dokumentáciu pridelených projektov.
    • Spolupracuje a participuje na činnostiach s oddelením vývoja, technológie a kvality,
    • Zodpovedá za plynulý prechod z predvýrobnej fázy do fázy výroby (dokumentačná časť).
    • Reporting priamemu nadriadenému a vedeniu spoločnosti

    Požiadavky na zamestnanca

        • 1-3 roky skúseností v oblasti QM
        • znalosť požiadaviek QMS - ISO9001 (ISO 13485 výhodou)
        • skúsenosti s riadením rizik, FMEA
        • skúsenosti s riadením projektov sú vítané
        • Angličtina - stredne pokročilý (B2)
        • Dobra verbálna a písomná komunikácia
        • ochota vzdelávať sa a neustále napredovať
        • Vodičský preukaz B

        Požadované vzdelanie

        • Vysokoškolské I. stupňa
        • Zameranie, odbor: Manažment kvality, technické (Strojárske - výhodou)

        Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

        Požadujeme samostatnosť, komunikatívnosť, organizačné a vyjednávacie schopnosti, ochotu cestovať a viesť náročné obchodné rokovania.

        Iné výhody
        Ponúkame:

              • stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
              • práca v tíme s kvalifikovanými a skúsenými odborníkmi
              • možnosť ďalšieho odborného vzdelávania a kariérneho postupu
              • zaujímavý sociálny program

              Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.
              Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.8.2017.

              Adresa spoločnosti

              EKOM spol. s r. o.
              Priemyselná 5031/18
              921 01  Piešťany
              www.ekom.sk

              Kontaktná osoba
              Ing. Andrea Urdová
              Tel.: 033 – 79 67 241
              E-mail: personal(at)ekom.sk

              Ak Vás ponuka spoločnosti EKOM zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou na adresu spoločnosti na oddelenie ľudských zdrojov alebo e-mailom na adresu personal(at)ekom.sk.

              Uchádzači o zamestnanie, ktorí majú záujem byť evidovaní v databáze, priložia k svojej žiadosti o zamestnanie a profesijnému životopisu  svoj písomný „Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov“ podľa § 11 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z., ktoré boli získané na účel výberového konania. Tento sa udeľuje aj na účel prípadného opakovaného oslovenia s pracovnou ponukou v spoločnosti EKOM spol. s r. o., a to na dobu 12 mesiacov, je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

              Nevyžiadané dokumenty a žiadosti o prijatie do zamestnania bez uvedeného súhlasu, skartujeme.

              Ako prebieha výberové konanie

              Po obdržaní Vašej žiadosti a životopisu si preštudujeme Váš profil a porovnáme ho s požiadavkami na Vami vybranú pozíciu a taktiež so životopismi ostatných uchádzačov.
              Ak budú iní kandidáti lepšie vyhovovať požiadavkám na vypísanú pozíciu, tak si Vaše materiály ponecháme po dobu 12 mesiacov pre prípadné ďalšie kolo náboru. Osobné údaje uchádzačov  pokladáme za dôverné a podľa toho s nimi zaobchádzame. Žiaľ, vzhľadom na kapacitné podmienky, nie sme schopní nepozvaným kandidátom poskytnúť spätnú väzbu.
              Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, kontaktujeme Vás telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie. V prípade, ak sa nemôžete dostaviť na dohodnutý pohovor, tak nás vopred informujte.
              Pokiaľ neuspejete, odovzdávame Vám spätnú väzbu a ponechávame si Vaše materiály v databáze pre ďalšiu vhodnú pozíciu, s ktorou Vás oslovíme.
              Uchádzači o zamestnanie v spoločnosti EKOM, ktorí majú záujem byť evidovaní v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov, k svojej žiadosti o zamestnanie a profesijnému životopisu priložia svoj písomný súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č.122/2013 Z.z.

              Produktové menu